Opcje przeglądania
Mąka gryczana BIO 500g - BIOEDEN Mąka gryczana BIO 500g - BIOEDEN
Producent: BIOEDEN
Cena: 10,82 zł
szt.
zobacz więcej
Mąka jaglana BIO 500 g - Bioeden Mąka jaglana BIO 500 g - Bioeden
Producent: BIOEDEN
Cena: 6,37 zł 7,08 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Mąka kokosowa BIO 500g - BIOEDEN Mąka kokosowa BIO 500g - BIOEDEN
Producent: BIOEDEN
Cena: 10,06 zł
szt.
zobacz więcej
Mąka owsiana BIO 500g - BIOEDEN Mąka owsiana BIO 500g - BIOEDEN
Producent: BIOEDEN
Cena: 5,98 zł
szt.
zobacz więcej
Mąka ryżowa  500g - Provita Mąka ryżowa 500g - Provita
Producent: Provita
Cena: 6,14 zł
szt.
zobacz więcej
Mąka żytnia typ1850 BIO 1kg - BIOEDEN Mąka żytnia typ1850 BIO 1kg - BIOEDEN
Producent: BIOEDEN
Cena: 4,61 zł 5,42 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Syrop poziomkowy 300 ml - Vitapol Syrop poziomkowy 300 ml - Vitapol
Producent: VITAPOL
Cena: 14,06 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Mąka ekologiczna wysokiej jakości

Oferowana w naszym sklepie mąka ekologiczna jest opatrzona unijnym logo – Produkt rolnictwa ekologicznego. Certyfikat ten jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Poszczególne mąki ekologiczne zostały minimalne przetworzone, powstały bez stosowania szkodliwych dla zdrowia i środowiska pestycydów; nie zawierają GMO. Ponadto ich produkcja objęta jest stałym nadzorem oraz kontrolą „od pola do stołu”. Mąka ekologiczna dostępna w naszym sklepie jest więc świetnej jakości.

Mąka ekologiczna – właściwości zdrowotne

Dbamy o różnorodność naszej oferty. Proponujemy produkty bezglutenowe, takie jak mąka gryczana, albo mąka owsiana. Mąka ekologiczna jest bogata w składniki odżywcze i wartościowe pierwiastki np. mąka kukurydziana, zawierająca m.in. żelazo, potas, fosfor i magnez. Duża zawartość substancji mineralnych to cecha mąki orkiszowej, dostępnej w 3 różnych typach: 1050, 630, 1850. Polecamy również pełnoziarnistą mąkę pszenną lub żytnią. Do mniej znanych produktów należy mąka z ciecierzycy, mąka kokosowa oraz Tapioka.

Mąka ekologiczna – zdrowy składnik diety

Mąka to jeden z najczęściej używanych produktów spożywczych, dlatego warto zadbać o to, aby była jak najbardziej wartościowa. Najlepszym źródłem cennych wartości odżywczych jest mąka ekologiczna, czyli taka, która została wyprodukowana z ziaren zbóż pochodzących z gospodarstw stosujących tylko naturalne metody uprawy bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Powstała w ten sposób mąka jest pozbawiona szkodliwych substancji chemicznych i zawiera wiele cennych składników, takich jak błonnik, białko czy witaminy.

Mąki ekologiczne – od pszennej po kokosową

W naszym sklepie, obok najpopularniejszej mąki pszennej, można znaleźć takie rarytasy, jak mąka ryżowa, orkiszowa, kukurydziana, a nawet kokosowa. Wszystkie są efektem działalności gospodarstw ekologicznych i zawierają wiele niezbędnych w codziennej diecie składników odżywczych. Duża różnorodność pozwala na wybór mąki dopasowanej do indywidualnych upodobań i stworzenie zdrowych, oryginalnych dań obiadowych, smacznego domowego pieczywa czy niepowtarzalnych słodkich przekąsek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl