Zdrowe przepisy na makaron

Makaron jest jednym z pokarmów, które można jeść codziennie. Niektórzy ludzie nie lubią go, ponieważ jest ciężki w kalorii, ale jest to jeden z najsmaczniejszych pokarmów, które można jeść w diecie. Najlepszą częścią tego jedzenia jest to, że jest to również łatwe do wykonania.

Istnieje wiele przepisów, które możesz wypróbować, aby zrobić makaron. Tutaj dzielę się kilkoma zdrowymi przepisami, które są idealne dla Twojej diety.

Makaron maślany

Makaron z masłem to najbardziej kochany i pyszny przepis dla dzieci. Musisz dodać masło do wrzącej wody i dobrze wymieszać. Po wymieszaniu dodajemy do niego sól i parmezan.

Spaghetti z brokułami

Gotuj makaron we wrzącej wodzie przez 3 do 5 minut. Dodaj czosnek w proszku i brokuły do wrzącej wody i pozwól im gotować się przez kolejne 5 do 7 minut. Kiedy się ugotuje, dodaj sól i pieprz i podawaj.

Sałatka z makaronu

Wymieszaj makaron z majonezem i dodaj sól, pieprz i kilka innych ziół. Upewnij się, że nie przesadzisz z przyprawami.

Fettuccini

To jedno z najlepszych dań z makaronu, które możesz sobie zrobić. Ugotuj makaron i dodaj do niego sok z cytryny i pietruszkę.

Makaron z warzywami

Jest to świetne danie dla dzieci. Musisz ugotować makaron we wrzątku przez 3 do 5 minut. Dodaj do niego warzywa, takie jak pomidory, marchewki i zielony groszek. Pozwól mu gotować się przez 5 minut i dodaj sól i pieprz.

Wnioski:

Tak więc, są to niektóre zdrowe przepisy dla Ciebie, aby zrobić makaron dla swojej diety. Spróbuj zrobić to raz w tygodniu i cieszyć się smakiem.