Jak ugotować zdrowy posiłek dla rodziny i przyjaciół

Gotowanie jest zabawne i ekscytujące zajęcie do zrobienia z rodziną i przyjaciółmi . Na początku gotowania, będziemy musieli wybrać przepis do gotowania dla naszej rodziny i przyjaciół.

Rzecz w tym, że będziesz bardzo zajęty i nie będziesz miał dużo czasu na przygotowanie doskonałego i pysznego posiłku. Tak więc, przed rozpoczęciem gotowania, musisz wiedzieć, że istnieją pewne proste i pyszne przepisy, które możesz ugotować.

Jeśli nie masz dużo czasu i energii, aby przygotować doskonały posiłek, to są niektóre proste, ale pyszne przepisy, które pomogą Ci uzyskać wspaniały posiłek.

Kurczak Curry

Kurczak curry jest jednym z najbardziej popularnych i pysznych posiłków do gotowania. Główne składniki kurczaka curry to kurczak, cebula, czosnek, imbir, kurkuma, kolendra, garam masala i liście curry.

Przede wszystkim trzeba posiekać cebulę i czosnek, dodać je na patelnię i smażyć przez minutę. Dodać imbir, kurkumę, kolendrę i garam masalę. Dodaj łyżeczkę soli i wszystko dobrze wymieszaj.

Teraz możesz dodać kurczaka i smażyć go przez chwilę. Kiedy kurczak się ugotuje, dodaj 2 łyżeczki oleju i pozwól mu się dobrze ugotować. Kiedy kurczak jest już ugotowany, dodaj wodę i pozwól mu się gotować przez 10 do 15 minut.

Zdejmij z ognia i podawaj z ryżem lub roti.

Kurczak maślany

Butter chicken jest bardzo prosty, ale pyszny przepis do gotowania. Możesz ugotować ten przepis dla swojej rodziny i przyjaciół. Jest to idealny przepis na wegetariański posiłek.

Zacznij od wymieszania cebuli i czosnku. Gdy już się usmaży, dodaj masło i pozwól mu się gotować przez chwilę. Teraz możesz dodać sos pomidorowy, kurczaka i pozwól mu się chwilę pogotować.

Dodaj śmietanę i masło i wszystko dobrze wymieszaj. Dodaj wodę i pozwól gotować się przez 10 do 15 minut.

Możesz podawać z ryżem lub roti.

Pieczona ryba

Jest to bardzo prosty, ale pyszny i pożywny przepis do gotowania. Możesz ugotować ten przepis dla swojej rodziny i przyjaciół.

Przede wszystkim trzeba pokroić rybę na małe kawałki i upewnić się, że jest czysta. Możesz upiec go w piekarniku przez 10 do 15 minut.

Teraz możesz dodać przyprawy takie jak chili w proszku, kurkuma, kolendra i kminek. Upewnij się, że dodajesz odrobinę soli i pieprzu.

Teraz możesz dodać pomidory i pozwolić, aby się ugotowały przez chwilę.

Zapiekaj w piekarniku przez kolejne 10 do 15 minut.

Na koniec możesz dodać zielony groszek i podawać z chlebem.

Tuńczyk

Jest to bardzo prosty, ale pyszny i pożywny przepis dla Twojej rodziny i przyjaciół. Możesz ugotować ten przepis dla swojej rodziny i przyjaciół.

Zacznij od gotowania ziemniaków i marchewki. Po ugotowaniu, można dodać tuńczyka. Niech to się gotować dla